ترابِیـس پایگاه تورهای گردشگری

تورهای مرتبط با شهر قزوین
تورهای اخیر
آخرین مطالب
بیش از 2000 مطلب مفید درباره جاذبه ها،ترفند های سفر،وسیله های مورد نیاز،
مقاصد دیدنی و ... که روزانه مطالب جدید به آن ها اضافه می شود.
جاذبه های جزیره قشم

مهدخت رضائی چهارشنبه 27 فروردین 1399

آبشار سوته راش

آرمین نفری شنبه 23 فروردین 1399

سلمانشهر (متل قو)

تجربه سفری شیرین و به یاد ماندنی به مقصد متل قو سلمان شهر

آرمین نفری شنبه 23 فروردین 1399

ساحل نقرای کجاست ؟

مهدخت رضائی جمعه 22 فروردین 1399

جاده اسالم به خلخال

مهدخت رضائی پنجشنبه 21 فروردین 1399

دسته‌بندی تورها

گردشگری طبیعت شامل، گردش در محیط‌های طبیعی از جمله: کوهستان، جنگل، دریا، کویر و سایر مناظر طبیعی‌ست. طبیعت‌گردی سهمیه‌ای بیست درصدی در بازار گردشگری دارد. معمولا طبیعت گردی را سالم‌ترین نوع گردشگری می‌دانند و از لحاظ اقتصادی نیز آن را عادلانه‌ترین نوع سرمایه‌گذاری می‌توان دانست اگر برنامه‌ریزی‌های کلان گردشگری به درستی اتفاق بیافتد. ایران از لحاظ تنوع محیط‌های طبیعی، جزء پنج کشور اول دنیاست و همین مساله موجب می‌شود که نیاز به توجه به این حوزه بیشتر محسوس باشد. از طرفی به طور طبیعی زیر ساخت‌های زیست محیطی مناسبی در کشور ایجاد نشده است. 

Alternate Text

تورهای داخلی شامل برنامه های متنوعی می باشند از قبیل بازدید از مکان های تاریخی هر شهر، مکان های تفریحی و گردشگری هر شهر و ... . تمرکز این تورها بر روی مناطقی از ایران است که بکر هستند و امکان این را دارند که خاطراتی جذاب را برای گردشگر به جا بگذارند. تورهای داخلی شامل برنامه های متنوعی می باشند از قبیل بازدید از مکان های تاریخی هر شهر، مکان های تفریحی و گردشگری هر شهر و ... . تمرکز این تورها بر روی مناطقی از ایران است که بکر هستند و امکان این را دارند که خاطراتی جذاب را برای گردشگر به جا بگذارند.

تورهای داخلی شامل برنامه های متنوعی می باشند از قبیل بازدید از مکان های تاریخی هر شهر، مکان های تفریحی و گردشگری هر شهر و ... . تمرکز این تورها بر روی مناطقی از ایران است که بکر هستند و امکان این را دارند که خاطراتی جذاب را برای گردشگر به جا بگذارند.

Alternate Text